KISACA SİZİ TANIYABİLİRMİYİZ?

1966 yılı Iğdır doğumluyum. Teknik lise soğutma iklimlendirme bölümünden mezun olduktan sonra alanında son derece gelişmiş firmalarda tecrübe edindim.1998 yılında hala genel yöneticiliğini yaptığım ARAS şirket grubunun bir parçası olan ARAS SOĞUTMA’yı

Kurdum. Evli ve üç çocuk babasıyım. 

 

KURULUŞUNDAN BU GÜNE ARAS SOĞUTMA İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ?

Firmamız 1998 yılında tarafımdan İstanbul’da soğutma sektöründe hizmet vererek bu 3

sektörde var olmaya başlamıştır. Firmamız ilerleyen yıllarda Pastane dolapları, Market dolapları, Hastane morgları, Soğuk hava depoları çiğ köfte dolapları vb. ürünlerle hizmet verip her türlü imalat-montaj-servis-bakım-onarım yapmaktadır.

 

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNE DEĞİNİRMİSİNİZ?

Başlangıçta soğutma noktasında hizmet veren firmamız daha sonra globalleşen dünya ve duyulan ihtiyaca göre bünyesinde Pastane, Market, Kasap Dolapları, sütlük reyonları, Çiğköfte dolapları, Karaman Dolap, Hastane Morgları, Soğuk Hava Depoları, Panel Odalar, Balık Tezgahları, waffle ve salat barlar vb. olmak üzere soğutma-ısıtma konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunun yanı sıra ürünlerimizde müşterilerimize boyut, renk, biçim konusunda ihtiyaç ve tercihlerine göre seçme şansı verebiliyoruz.

 

KÜRESEL EKONOMİK KRİZİ NASIL DEĞERLENDİRİYORSUNUZ? ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÖNLEMLER NELERDİR?

İşini özveriyle yapan verimliliğini iyi tespit eden ve satış portföyünü zengin tutabilen firmalar küresel krizden çok daha az etkilenecektir. Bizde bu düşünceyle hareket ederek gelen istek ve oluşan ihtiyaçlara göre ürün çeşitliliğimizde genişleme çalışması yapmaktayız.

 

2009 İKİNCİ YARISI İÇİN PROJELERİNİZDEN BAHSEDERMİSİNİZ?

Öncelikle üretim gücümüzü arttıracağız. Çünkü üretim gücü satış gücünü tamamlayan en önemli faktördür Ürün ve personel kalitemizden ödün vermeden portföyümüzü müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirmeği planlıyoruz. Çünkü artık tüketici beklentilerine en iyi çözüm sunan firmalarla çalışmayı tercih ediyor. ARAS SOĞUTMA olarak bizde kaliteli ürün, üretim sonrası hızlı hizmetlerimiz ve uygun fiyatlarımızla müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam edeceğiz.

   
Aktif Ziyaretçi : 2 | Bügün Tekil : 183
Aras Soğutma İmalat Montaj Servis Bakım
Telif Hakkı 2010-2011 www.arassogutma.come Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Toplam Ziyaret : 2724127